AlbertDeSalvo

YuGiMoTo Bakar Mısın Acil

Öncelikle merhaba ben buradan değil de Türk resellerin birinden hile aldım ama hala gelmedi rahat 6-7 saat olmuştur ama hala bekliyorum onaylandı deniliyor fakat ID şifre gönderilmedi hala
Lisans teslim süresi ne kadar sürede tamamlanıyor acaba
Yanlış anlamayın ben kimseyi suçlamıyorum sadece soruyorum bu kadar geç gelmesi normal mi diye
dardanel16

Re: YuGiMoTo Bakar Mısın Acil

kardeş 24 saat içinde gelir reseller kim resmi reseller se tamam .yani buradaki onaylı sitelerden aldıysan ok yok almadıysan 1 bardak soğuk su iç
OyunMoyun

AlbertDeSalvo wrote:Öncelikle merhaba ben buradan değil de Türk resellerin birinden hile aldım ama hala gelmedi rahat 6-7 saat olmuştur ama hala bekliyorum onaylandı deniliyor fakat ID şifre gönderilmedi hala
Lisans teslim süresi ne kadar sürede tamamlanıyor acaba
Yanlış anlamayın ben kimseyi suçlamıyorum sadece soruyorum bu kadar geç gelmesi normal mi diye
Ödeme bildirimi cevabınızda ne yazıyor okudunuz mu ?
-
AlbertDeSalvo

dardanel16 wrote:kardeş 24 saat içinde gelir reseller kim resmi reseller se tamam .yani buradaki onaylı sitelerden aldıysan ok yok almadıysan 1 bardak soğuk su iç
Yok Resmi reseller moruk onda sıkıntı yok :) gidip de Hitlan vs. yerlerden almam
OyunMoyun

AlbertDeSalvo wrote:
dardanel16 wrote:kardeş 24 saat içinde gelir reseller kim resmi reseller se tamam .yani buradaki onaylı sitelerden aldıysan ok yok almadıysan 1 bardak soğuk su iç
Yok Resmi reseller moruk onda sıkıntı yok :) gidip de Hitlan vs. yerlerden almam
-
AlbertDeSalvo

Wolfhilem wrote:
AlbertDeSalvo wrote:
Dosyaları indirme linki verildi indirdim blue viper'ı coldteam.dll yi ama ID şifre gelmedi
Yoğunluktan heralde ama bu kadar sürmesi de insanın canını çok sıkıyor
OyunMoyun

AlbertDeSalvo wrote: Ödeme bildirimi cevabınızda ne yazıyor okudunuz mu ?
AlbertDeSalvo wrote: Dosyaları indirme linki verildi indirdim blue viper'ı coldteam.dll yi ama ID şifre gelmedi
Ödeme bildiriminizde sadece bu kadarı mı yazıyor ? Dikkatli okudunuz mu ?
-
AlbertDeSalvo

Wolfhilem wrote:
AlbertDeSalvo wrote: Ödeme bildirimi cevabınızda ne yazıyor okudunuz mu ?
AlbertDeSalvo wrote: Dosyaları indirme linki verildi indirdim blue viper'ı coldteam.dll yi ama ID şifre gelmedi
Ödeme bildiriminizde sadece bu kadarı mı yazıyor ? Dikkatli okudunuz mu ?
24/48 saat sürebilir yazıyor ama ben daha önce başka bi resmi resellerin sitesinden aldım bu kadar beklememiştim
Beklerim sıkıntı yok ama akşam saatlerinde ödemeyi yapsam bu saate kadar gelmese orada problem yok ama sabah saatlerinde Yaptım
OyunMoyun

Bunu sorunmuş gibi yansıtmanız yanlıştır. ayrıca teslimat takibini aldığınız yerden yapınız.
Bilginize
-
AlbertDeSalvo

Wolfhilem wrote:Bunu sorunmuş gibi yansıtmanız yanlıştır. ayrıca teslimat takibini aldığınız yerden yapınız.
Bilginize
Sabah saatlerinde yapmama rağmen ve forumda coldhack konusunda aynı gün içinde teslimat deniliyorsa bence bu bir sorundur 7-8 saattir teslim edilemiyorsa bi lisans bu sıkıntı yani
Ayrıca aldığım siteden de takibini yapıyorum merak etme

Return to “Turkish Zone”